poniedziałek, 30 września 2013
Sylwia Grzeszczak - Tęcza
Pisze pisze pisze. Dziś to mój rekordowy wpis. Jest mi smutno więc pisze teraz będzie muzycznie. Sylwia Grzeszczak - Tęcza ( http://m.youtube.com/watch?v=JUqiklJsJl4&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DJUqiklJsJl4 ) dziś tę piosenkę pobrałem, ale już skradła mi serce trafiła we mnie dogłębnie. Tekst jest prosty, zrozumiały. Tekst poucza aby świat z czarno białego zmienić na kolorowy. Coś co mi nigdy nie udaje. Mój świat jest czarny jak smoła. Mógłbym mieć kolorowy tylko co zbuduje ktoś lub mój błąd podmuch i nie mam nic. Muszę znaleść tęczę moim życiu, przejść okres deszczu i czekać na promienie słońca które stworzą tęczę. Każdy czeka na swoją tęczę. Jednak ja ciągle szukam jej mimo, że jest blisko mógłbym dotknąć jej i cieszyć. Moje nastawienie do życia jednak jest ciężkie. Wiem wkońcu pisze z sensem.
Piosenkę oceniam na 6/6 jest mega polecam każdemu kto lubi taką muzykę.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz