poniedziałek, 30 września 2013

Plany na bloga

Dziś po południu jeśli znajdę czas napisze recenzje książki. Będzie to moja pierwsza recenzja książkowa. Wcześniej nigdy nie pisałem recenzji. Mam nadzieję, że znajdą krytycy którzy ocenią moją pracę. Pomogą poprawić błędy, abym mógł pisać lepsze i ciekawsze recenzje pierwszą książką którą poddam recenzji podejrzewam, że nie będzie długa chciałbym, aby ta książka była dla mnie bliska czyli trudno mi wybrać, zastanawiam się nad trzema książkami. Którą wybiorę dowiecie gdy skończę recenzję. Jeśli to się uda dodam też, coś z piłką a dokładnie coś z sędziami którzy gwiżdżą na meczach piłkarskich, może was zaciekawie. Będę się starać póki co idę do szkoły, życzę samych pozytywnych ocen i miłego dnia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz