wtorek, 3 lutego 2015

Zimowe Ferie? tak :D

 Hejka, co prawda skończyłem ferie, ale chcę pochwalić zimą, która u mnie była 6 dni, co prawda nie dużo, ale zawsze coś. :)
Z lewej strony jest Misiek, lepiłem go 30 minut dlatego wygląda jak wygląda.














Uwielbiam zimą drzewa wyglądają, wtedy bardzo ładnie szczególnie jak na gałązkach leży śnieg, mogę patrzyć godzinami na takie widoki.



 

Ferie w tym roku były moimi ostatnimi, jednak były udane, miałem czas na przemyślenia.
Spędziłem je w domu, ale było fajnie inaczej niż zwykle, może pracowicie, jednak było fajnie.




 Na koniec Misiek po małej korekcie, śnieg, a raczej pozostałości po nim zostały do 6 dnia ferii, wtedy to misiek się rozpuścił. Po śniegu była śliczna pogoda, której niestety nie mogłem uchwycić bo byłem chory.









Mam nadzieję, że podoba wam się moja wystawa "zimowych ferii". Życzę miłego wieczoru i fajnych ferii osobą, które mają od wczoraj i tym którzy zaczną za dwa tygodnie.

2 komentarze: